11 LISTOPADA W KLASACH 1-3

10 listopada w naszej szkole odbyły się obchody 104. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Wszyscy uczestnicy jako pierwsi, bo już o godzinie 10:11 odśpiewali "Mazurek Dąbrowskiego". Powagę wydarzeniu nadały galowe stroje oraz flagi i kotyliony wykonane w barwach bieli i czerwieni.

Był to uroczysty dzień również ze względu na wizytę wyjątkowego gościa. Uczniów naszej szkoły powitał Marszałek Józef Piłsudski, który w bardzo ciekawy sposób przypomniał nam historię niewoli naszej ojczyzny. To patriotyczne spotkanie uświetnił występ chóru klas 1-3 prowadzonego przez p. Amalię Patalitę. Dzieci przygotowały i pięknie zaprezentowały polskie pieśni patriotyczne.