Bal karnawałowy - Pszczółki

6 lutego w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy z prawdziwego zdarzenia! Cała sala zamieniła się w podwodny, morski świat. Wielką pomysłowością wykazały się również nasze przedszkolaki i ich rodzice w doborze kostiumów.

Pojawiły się zwierzęta wodne, bohaterowie ulubionych bajek, marynarze, piraci, a nawet sportowcy. Na wszystkich czekało wiele zabaw, tańca i konkurencji, podczas których towarzyszyły radość, śmiech i dobry humor. Po wesołych harcach dzieci udały się na pyszny obiad i odpoczynek.

O aranżację sali pomogli zadbać rodzice, za co serdecznie dziękujemy! Sprawiło to niesamowitą radość naszym przedszkolakom oraz sprzyjało fantastycznej zabawie.