Głośne czytanie dzieciom

W grupie „Pszczółki” po raz kolejny w ramach głośnego czytania pojawił się gość nietypowy. Tym razem w związku z innowacją pedagogiczną „Czytające przedszkolaki – fascynująca przygoda z książką” 27 października dzieci odwiedziła Pani Paulina Szałas – mama Miłosza, która przeczytała książkę w języku angielskim „Kitty Kotty – I don’t want to play like that!”.

Przedszkolaki z uwagą wysłuchały czytanej pozycji, następnie z zaangażowaniem odpowiadały na zadawane pytania. Dzięki uprzejmości naszego gościa obejrzały także ilustracje z jesiennymi zagadkami, które bezbłędnie rozwiązywały. Podczas spotkania nie tylko utrwalały i poznawały słownictwo w języku angielskim - ćwiczyły również pamięć, koncentrację oraz wykazywały się niezwykłą kreatywnością podczas dobrze wszystkim znanej zabawie w kalambury.