Biedronki w Teatrze Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach

27 kwietnia dzieci z grup Lisków i Biedronek odwiedziły Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, w którym obejrzały spektakl pt. „Przygody Koziołka Matołka”. Wraz z tytułowym bohaterem, nasi milusińscy podróżowali przez świat, odwiedzając m.in. Indie, Chiny, Stany Zjednoczone, aby w końcu dotrzeć do Pacanowa.

W trakcie spektaklu przedszkolaki nie tylko były widzami, ale i uczestniczyły w sztuce, śpiewając piosenkę, której nauczył ich Koziołek Matołek. Głośny śmiech naszych widzów w trakcie oglądania, a także ożywione rozmowy w czasie powrotu do przedszkola, były najlepszym dowodem na to, że nasi podopieczni byli zadowoleni z przedstawienia, które mieli możliwość zobaczyć.