Zielona szkoła

W maju dzieci z klasy 1a, 2c i 3a uczestniczyły w trzydniowym wyjeździe na zieloną szkołę. Spędzili czas w przepięknym Zamku w Mosznej, który zachwycił ich swoim wyglądem i pięknem otaczającego parku.

Na uczniów czekało mnóstwo atrakcji, wszystkie utrzymane w klimacie magii. Już pierwszego dnia otrzymali zielone szaty, co pozwoliło im poczuć się jak uczniowie Hogwartu ze świata Harry'ego Pottera. Dzieci brały udział w różnorodnych zajęciach, takich jak warsztaty tworzenia eliksirów, lekcje magii i gry terenowe, które rozbudzały ich wyobraźnię i pozwalały na aktywne spędzenie czasu. Każdy dzień był pełen przygód, a zamkowe komnaty i tajemnicze zakątki dodawały wyprawie niezwykłego uroku.

Tak długi wyjazd bez rodziców był dla dzieci wyjątkowym przeżyciem, które na pewno zostanie na długo w ich pamięci.