Lekkoatletyka dla każdego...

Mistrzostwa Kielc w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych dziewcząt i chłopców 2009/2010.

Lekkoatletyka dla każdego? Na pewno dla: Biernat Agaty, Dudek Hanny, Kiepas Izabeli, Wolnego Tomasza, Jędraszka Daniela oraz Stępnia Mateusza, którzy reprezentowali naszą szkołę w Mistrzostwach Kielc w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych dziewcząt i  chłopców 2009/2010.

W środę na stadionie lekkoatletycznym nasi uczniowie walczyli z rówieśnikami z innych szkół w dwóch konkurencjach: biegu na 100 m oraz w skoku w dal.

Hanna Dudek, Tomasz Wolny oraz Daniel Jędraszek znaleźli się w ósemce najlepszych zawodników w biegu na 100 m oraz w skoku w dal. Ostatecznie Hania zajęła IV m skoku w dal a chłopcy uplasowali się na V pozycji. Tomasz w skoku w dal a Daniel w biegu na 100m.

Wszyscy zgodnie stwierdzili, że lekka atletyka to sport atrakcyjny, niosący wiele radości,  dający satysfakcję z aktywności fizycznej, rywalizacji z rówieśnikami i zdobywania nowych umiejętności.

Serdecznie gratulujemy i czekamy na sukcesy w przyszłym roku.