“Szkoły pełne talentów”

W bieżącym roku szkolnym (2023/2024) nasza szkoła przystąpiła do drugiej edycji akcji prowadzonej przez sieć sklepów Lidl “Szkoły pełne talentów”.  Uczniowie zebrali 5154 talenciaków, za które zostały zamówione nagrody dla szkoły.

Dwie paczki przyszły już wcześniej, a w nich 2 duże pufy oraz krążki do siedzenia dla młodszych uczniów. W tym tygodniu dotarła do naszej szkoły trzecia paczka - oczekiwane piłki do gry w siatkówkę. Wraz z Panią Dyrektor, samorządem uczniowskim bardzo dziękujemy wszystkim Uczniom oraz Rodzicom, którzy zaangażowali się w akcję i zbierali talenciaki na rzecz naszej szkoły. Dziękujemy.