"Kręcimy dla Kielc"

"Kręcimy dla Kielc" -  konkurs o puchar Rowerowej Stolicy Polski 2024.

Miasto Kielce ponownie będzie walczyć o „Puchar Rowerowej Stolicy Polski 2024".
Nasza Szkoła została dodana do aplikacji AKTYWNE MIASTA. Podobnie jak w ubiegłym roku możemy dołączyć do rywalizacji wybierając MIASTO KIELCE, kręcić kilometry dla swojej szkoły i wygrywać nagrody.

Rywalizacja potrwa od 1 czerwca do 30 czerwca 2024 r.

Oczywiście, jak konkurs to także nagrody!
Są przygotowane nagrody dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych, dla najlepszych uczniów/uczennic tych szkół. Nie zapominano także o dorosłych, którzy mogą powalczyć w kategorii najlepsza kobieta i mężczyzna.

Zachęcamy  rodziców uczniów aby przyłączyli się do wydarzenia i kręcili kilometry dla naszej szkoły.

Dzięki sponsorom, którzy dostrzegli same korzyści w kręceniu kilometrów dla naszego miasta będą fajne nagrody:
- vouchery do wykorzystania na sprzęt sportowy,
- vouchery do wykorzystania w serwisie i sklepie rowerowym
- vouchery na Baseny Tropikalne,
- vouchery do Parku Trampolin Happy Jumper
- karnety na kieleckie pływalnie

Zasady uczestnictwa są proste!
Wystarczy zainstalować na telefonie darmową aplikację AKTYWNE MIASTA (przeznaczoną na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym iOS oraz Android) oraz dołączyć do wspólnej drużyny wybierając miasto KIELCE oraz grupę, dla której kręcisz kilometry.

Udział w akcji jest całkowicie bezpłatny! Aplikacja działa na terenie całego świata, dlatego każdy uczestnik, bez względu na miejsce, w którym się znajduje, może zdobywać kilometry dla swojej grupy.
Zapraszamy wszystkich do aktywnego udziału w czerwcowej zabawie i kręcenia kilometrów dla miasta KIELCE!

Wyniki wraz ze statystykami na bieżąco są publikowane zarówno na stronie
internetowej www.aktywne.miasta.pl jak i w aplikacji Aktywne Miasta”.