Nasi uczniowie "Kręcili dla Kielc" i wykręcili...

Zakończyła się rywalizacja o „Puchar Rowerowej Stolicy Polski 2024” i zmagania w konkursie „Kręcimy dla Kielc” organizowanym przez Miasto Kielce. Kielczanie po raz kolejny nie zawiedli i ruszyli w trasę, by kręcić kilometry dla swojego miasta.

W tym roku w akcji Aktywne Miasta udział wzięło 660 osób. Rowerzyści „Pucharu Rowerowej Stolicy Polski 2024” kręcili kilometry przez cały czerwiec. Wspólnie w ciągu miesiąca kielczanie przejechali na rowerach 183 147 km, co dało Miastu Kielce 627 punktów i 36 miejsce w klasyfikacji ogólnej. To o cztery miejsca wyżej niż w roku ubiegłym.

Miło nam poinformować, że Julia Fabiszewska oraz Tomasz Krzyżanowski znaleźli się w gronie zwycięzców konkursu w kategorii NAJLEPSZA UCZENNICA i NAJLEPSZY UCZEŃ.

GRATULUJEMY ;)