Sukcesy naszych plastyków

W dniu 31.05.2024 r. w Pałacyku Zielińskiego w Kielcach odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego pt. "Nie rób zadymy" którego celem było uświadomienie społeczności jakie są przyczyny smogu oraz konsekwencje zanieczyszczenia powietrza.

Konkurs skierowany był do przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych na terenie miasta Kielce, zgromadził niezwykłe talenty i pomysły, które wykazują inspiracje do czystszej przyszłości.

Jury konkursowe w składzie Komendant Straży Miejskiej Aneta Litwin, Zasępca Komendanta Straży Miejskiej Krzysztof Obarski oraz Kierownik Sekcji Działań Prewencyjnych Marcin Słoń, po weryfikacji 133 prac wyłoniło laureatów.

W kat 2 Kornelia Sot z kl. 1b zdobyła wyróżnienie, natomiast w kat.3 Natalia Jarzyńska z kl. 7a zajęła 2 miejsce, Zuzanna Wawrzycka z kl 4c - 3 miejsce i Zuzanna Niedzialek z kl. 7b została wyróżniona.

BRAWO!!!